VASR TOP SQUID Boilies
Kód: 199/TOP7Související produkty
Detailní popis produktu
Boilie mix Top Squid
Základní charakteristikou boilie mixu Top Squid je chuť a vůně olihňí, vyvážená kombinace rozpustných extraktů a rybího proteinu, enzymaticky upravených složek, velký podíl olihňové extrudované moučky a extrudovaných ptačích zobů,které podporují lepší trávení. Je vhodný do všech ročních období.
AK Top Squid
Základní charakteristikou tekuté složky Top Squid je úspěšný mix olejů, aminokyselin, vitamínů, exkluzivní esece a tekuté potravy z mořských živočichů.
Doplňkové parametry
Kategorie: | Trvanlivé boilies |
---|---|
Hmotnost balení: | 1 kg, 250 g |
Průměr: | 20 mm, 24 mm |
Příchuť: | Top Squid (Oliheň) |
Množství: | 1 kg a 250 g |
Průměr: | 20 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Firma Vasr.cz byla založena v roce 2006 Davidem Riedrem a Petrem Kochem. Při samotném zrodu firmy jsem byl i já po Davidově boku. Prvotní myšlenou pro založení bylo nabídnout rybářské veřejnosti komponenty pro vlastní výrobu boilie. Komponenty, které se v té době daly koupit jen od velkovýrobců boilie a jejich ceny byly dost vysoké.
Na konci roku 2012, se David rozhodnul z rodinných důvodů své působení ve firmě ukončit. Jelikož jsem byl u firmy od jejího samého zrodu, podílel jsem se na získávání kontaktů na nové suroviny, testování a v neposlední řadě také na vývoji, bylo pro mě rozhodnutí pokračovat jasnou volbou. Za ty roky mezi mnou a firmou vzniklo velké pouto a tak jsem ji odkoupil včetně všech původních receptur a rozhodnul se pokračovat v jejím dalším rozvoji. Jediná změna, která proběhla, se týkala částečného přepracování loga a přestěhování sídla firmy včetně jejího zázemí. Kvalita, čerstvost surovin a silná orientace na zákazníka u nás stále zůstávájí na prvním místě.
Během roku 2013 jsme pro Vás začali intenzivně pracovat na spoustě novinek. Některé jsou dnes již v prodeji. Jsou to například hodně populární obalovací těsta, fluoro pop-up, které jsou dnes nedílnou součástí a skvělou pomůckou k lovu kaprů. Spoustu dalších novinek připravujeme. Připravujeme i nadále ve volném čase po zaměstnání.
A proč? Protože nás to baví. Baví nás lov trofejních kaprů, experimentování s nástrahami a vše s tím spojené.