Trabucco prut Precision RPL Feeder Plus MH 3,6m 90g 3 díly

Kód: 152-35-360
1 999 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
22.9.2021

Modelová řada prutů PRECISION se pro rok 2017 rozrůstá o zcela specifický model nesoucí trefné označení RPL FEEDER PLUS.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dnešní moderní rybolov je zcela odkázán na kvalitu a komplexnost jednotlivých komponentů rybářského vybavení. Spolehlivost a účelovost je dnes brána jako hlavní atribut při výběru rybářských prutů. Modelová řada prutů PRECISION se pro rok 2017 rozrůstá o zcela specifický model nesoucí trefné označení RPL FEEDER PLUS.

U této řady byla velmi citlivě nakombinována délka prutu v návaznosti na odhozovou gramáž, kdy výsledkem jsou 2 typy modelů s poměrně všestranným využitím. V blanku je použit kvalitní S.H.M.R. carbon, který se vyznačuje vysokým pevnostním koeficientem. Jednotlivé vrstvy jsou předimenzovány molekulární restrukturalizací jádra, což zaručuje blanku vysokou dynamičnost a progresivitu akce a poměrně značnou silovou rezervu pro boj s větší rybou. Pruty byly navrženy pro lov na velkých jezerech, řekách a kanálech, kde je zapotřebí se vyrovnávat s rychle se měnícími podmínkami. Blank je osazen kvalitními SiC očky konstrukčně řešenými tak, aby se zvýšila jejich prostupnost a dvoupatkově uchycenými u prvního a druhého dílu . Rukojeť je vyrobena z přírodního korku s elegantním obrendováním názvu celé modelové řady a je ergonomicky ukončena. Šroubové sedlo navijáku je integrováno do rukojeti a zesíleno o gumový konektor zajišťující pevnost uchycení. Eliminuje se tak jakékoliv uvolnění či pohyb navijáku. Horní část sedla je materiálově řešena kombinací korku a duplonu, což vyzdvihuje celkovou elegantnost modelu.

Pruty jsou dodávány se 3 výměnnými špičkami s označením Light (sklolaminát), Medium (sklolaminát) a Heavy (carbon) a jsou barevně odlišené pro svou lepší identifikaci. Vzhledem ke své odhozové gramáži 90 – 100 g se tyto pruty řadí mezi tzv. medium heavy a heavy feederové s označením akce MH a H. Z našeho pohledu se jedná o velmi komplexní řadu prutů s všestranným využitím, kterou ocení zejména rybáři, kteří dosti často střídají lov na stojatých a tekoucích vodách. 

 

MODELOVÁ SPECIFIKA 

  • Dynamická a progresivní akce blanku s použitím kvalitního S.H.M.R. carbonu vyznačujícího se vysokým pevnostním koeficientem
  • Rukojeť z přírodního korku s ergonomickým ukončením
  • SiC očka zvyšující prostupnost vlasce
  • Šroubové sedlo navijáku integrováno do rukojeti v kombinaci korku a duplonu
  • 3 výměnné špičky s označením Light (sklolaminát), Medium (sklolaminát) a Heavy (carbon)

Délka: 3,6 m
Transportní délka: 142 cm
Počet dílů: 3+3
Zátěž: 90 g
Špičky: Light, Medium, Heavy
Očka: S-SiC

Doplňkové parametry

Kategorie: Pruty
Záruka: 2 roky
Způsob lovu: Feeder
Délka prutu: 3,6 m
Gramáž: 90 g
Počet dílů prutu: 3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

trabucco logo