Trabucco prut KOMPASS XS STILLWATER FEEDER 3,3m 50g 3díly

Kód: 153-73-330
2 899 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.9.2021

Pruty jsou postavené pro lov na středně velkých typech jak říčních, tak i stojatých revírů. Precizní propracovaní, a to nejen designu, je už jakýsi nepostradatelný rukopis dílny Trabucco.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Celkem 3 vysoce propracované modely prutů s velmi komplexním využitím jistě upoutají svou pozornost zejména náročných rybářů. Jsou postavené pro lov na středně velkých typech jak říčních, tak i stojatých revírů. Precizní propracovaní, a to nejen designu, je už jakýsi nepostradatelný rukopis dílny Trabucco.

Pruty mají progresivní parabolickou akci s odhozovým rádiusem 50 – 75 g s velmi přesnou linií. Celý blank je postaven na nejkvalitnějším modulu carbonu CX1 Micro Pitch s vysokou strukturalizací. SIC očka jsou rovnoměrně osazena po celé délce blanku a díky dvojité keramické výplni zajišťují bezchybnou prostupnost jak monofilových vlasců, tak i pletených šňůr. Elegantně propracovaná rukojeť je kombinací přírodního korku a EVA materiálu. Inovativní částí je pak ergonomické sedlo navijáku s kompatibilním šroubovým usazením, které bezchybně uchytí sedlo navijáku a eliminuje jakýkoliv nežádoucí pohyb při časté manipulaci.

Pruty jsou dodávány se 3 výměnnými carbonovými špičkami.

Délka: 3,3 m
Transportní délka: 116 cm
Počet dílů: 3+3
Akce: M
Zátěž: 50 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Feederové pruty
Záruka: 2 roky
Způsob lovu: Feeder
Délka prutu: 3,3 m
Gramáž: 50 g
Počet dílů prutu: 3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

trabucco logo