My-Baits Macromix „Wormageddon“ 3l

Kód: MB0201
389 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Konopí s pohankou, fazolí Katjanga, drť z tygřích ořechů smíchané s dalšími ingrediencemi. Připraveno k okamžitému použití a nerozpouští PVA. V 1 balení jsou 3l.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konopí s pohankou, fazolí Katjanga, drť z tygřích ořechů smíchané s dalšími ingrediencemi. Připraveno k okamžitému použití a nerozpouští PVA. V 1 balení jsou 3l.

Složení:
Čerstvé larvy komárů, morušky a bource morušového
Hmyzí protein
Extrakt Midge
Betaine HCL
Bohaté na bílkoviny, vitamíny, mastné kyseliny, oleje a minerály

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

16426411_213577672439930_996055807_n

Naše nové a inovativní návnady se zrodily z myšlenky vyrábět velmi chytatelné partikly na ryze přirozeném základu. Vědomě jsme se vzdali průmyslově vyráběných masových výrobků, ale slibujeme Vám, že všechny naše výrobky budeme vyrábět ručně a s velkou pozorností k detailům.

Kromě menších semen, která umožňují, aby drobné ryby rozvířily dno, jsou kukuřice, tygří ořech a arašídy absolutními rybími magnety. Protože však ne každý rybář má tu příležitost vyrábět a skladovat větší množství takového partiklu doma - ať už z důvodů prostoru nebo kvůli nedostatku požehnání drahé polovičky - tak jsme si řekli, že to za Vás převezmeme.

Nejlepší kvalita surovin, know-how z mnohaletého intenzivního rybolovu a snaha o dokonalou návnadu jsou zárukou kvality návnad a nástrah My-Baits.

Také věnujeme velkou pozornost přípravě všech součástí výrobků. Dáváme všemu dostatek času na to, aby se každé zrno vařilo a bobtnalo tak dlouho a díky tomu dostaly unikající éterické oleje, bílkoviny a přírodní cukerné sloučeniny naše šupinaté přátele do skutečného šílenství. Pro další zvýšení atraktivity přidáváme také přírodní atraktory a aminokyseliny. Tento nemalý seznam udělá chuť i Vám, dokážete si představit, jaký to udělá dojem na kapra?

Život je kurva... bežte rybařit!

Michael Sharf & Marco Schuierer

michl1  schuierer